KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10985422

nr 1098 5422

Akvarell

signerad. V Fumo, 1969, Porträtt, 40x30

Utrop:

500 kr

måndag 27 mars 2017
kl 18:28:21